top of page

Ależ to były emocje! Nasz pierwszy rajdowy Sylwester w siodle!

Czas na krótkie podsumowanie, póki emocje jeszcze nie ostygły, a świętowanie Nowego Roku jest wciąż żywe w pamięci!


Wspaniali goście

Bo bez Was nic takiego nie miałoby miejsca! Szampańskie nastroje, ucieczka od codzienności i całkowity odpoczynek w siodle.


Jak to podsumowała Kasia z Wrocławia:

"Jestem tu 3 dni, a jakby dobry tydzień minął! Tak wypoczęłam, że ciężko będzie wrócić do codzienności"

No i o to nam chodzi - żeby nasi goście mogli w pełni wypocząć na ciele i umyśle, dać sobie wolne w każdej przestrzeni i wrócić z naładowanymi pozytywnie akumulatorami.


3 dni pełne jazdy konnej

… i powroty, gdy już dawno było ciemno, a i tak nikomu się nie spieszyło. Jak policzyliśmy to niespiesznym tempem zrobiliśmy ok. 70 km.


Wiedzieliśmy małe sarenki, duże sarny i koziołki, tropy wilka i lisa, ślady łosi, chociaż ich samych tym razem nie udało się wypatrzeć.


Na życzenie gości zwiedziliśmy z siodła Obóz Pracy Treblinka I i Lasy Maliszewa naznaczone krzyżami znaczącymi trudną historię tego regionu. Ale to było 30. grudnia jeszcze w starym roku.


Sylwestrowo pojechaliśmy zobaczyć z siodła trochę klimatów Podlasia - urokliwe domki we wsi Stare Lipki, teraz cicho komponujące się pośród lasu.


Północ zaczęliśmy świętować już na popasie o godz. 14:00 razem z Australią i lampką szampana z końmi. Dziękuję Kasiu, że uwieczniłaś to na zdjęciu :)A na Nowy Rok były górki-dołki, czyli szalony rollercoaster :) Po drodze nie obyło się bez zwiedzania okolicy i opowieści o tym co dawniej i co teraz.


O pogodzie nie będę wspominać, bo była każda możliwa z śniegiem na koniec włącznie :) Ale nikomu nie przeszkadzała, a może nawet dodawała swoistego uroku i kolejnych wspomnień ;)


Pyszna tradycyjna kuchnia i małe wyzwanie

… ale o tym następnym razem, a jest o czym pisać :)


Resztę niech dopowiedzą zdjęcia i rolki, chociaż ze względu na to, że było tak świetnie to nie mam ich zbyt dużo. Zawsze orientowałam się po fakcie, że trzeba było aparat wyjąć. Ale św. Mikołaj trochę o to zadbał i będę się poprawiać ;)


 

Takie wspomnienia mogą być również z Twoim udziałem


Każdy z rajdów:

  • planujemy tak, aby był jedyny i niepowtarzalny w swoim klimacie,

  • miał wszystkie świadczenia w cenie,

  • był tak zorganizowany, aby każdy mógł czerpać jak najwięcej frajdy i odpoczynku.


Sprawdź naszą ofertę wyjątkowych rajdów konnych >>>TUTAJ<<<


 

Jeździsz rajdy zimą?

Pobierz podręczną check-listę i nie martw się już pakowaniem ;)


Pobierając materiały wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera i informacji handlowych od stajni rajdowej Podlachia Horse Trails. Mogę cofnąć zgodę w każdej chwili. Dane będą przetwwarzana do czasu cofnięcia zgody.66 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page