top of page

Jak Sylwester w siodle uratował dla mnie tę noc

Nie mogę już sobie wyobrazić spędzania Sylwestra w inny sposób. Wyjazd na sylwestra w siodle odczarował dla mnie tę noc i sprawił, że znowu mogę ją celebrować bez żadnych smutnych wspomnień czy poczucia samotności.

 

Po rozwodzie czułam się zdezorientowana i niepewna, gdy myślałam o nadchodzącym sylwestrze. Nie chciałam spędzać go samotnie w domu, a imprezy w klubach czy domówki kojarzyły mi się z przeszłością, która była dla mnie bolesna. Wiedziałam, że muszę coś zmienić, żeby odzyskać radość z tej wyjątkowej nocy.


Pewnego dnia, 7 lat temu, wpisałam w wyszukiwarkę hasło "Sylwester w siodle" i tak trafiłam na pierwszy wyjazd tego rodzaju. Już od samego początku wiedziałam, że to jest to, czego szukałam. Jazda konna, którą zawsze uwielbiałam, spotkanie wspaniałych ludzi, którzy podzielali moje zainteresowania, oraz wspólna zabawa - to wszystko sprawiło, że oderwałam się od wspomnień i zaczęłam budować nowe.


Od tamtej pory regularnie spędzam Sylwestra w siodle. Teraz, zamiast siedzieć w domu i rozpamiętywać przeszłość, wybieram się na rajdy konne. Cały dzień spędzam w siodle, eksplorując piękne okolice, oddychając świeżym powietrzem i delektując się wspaniałymi widokami. To jest dla mnie prawdziwa terapia - zarówno dla ciała, jak i dla umysłu.


Wieczorem, po długim dniu jazdy konnej, czeka wspaniałe jedzenie, rozmowy i wspominanie wielu przeżytych rajdów konnych. To niesamowite, jak taka wspólna pasja potrafi zbliżyć ludzi i stworzyć niezapomniane wspomnienia. Wspólne planowanie kolejnych rajdów na przyszły rok to dla nas jeszcze dodatkowa radość i motywacja.


Teraz nie mogę się już doczekać każdego Sylwestra, bo wiem, że będę go spędzać w siodle, otoczona wspaniałymi ludźmi i piękną naturą. Dzięki temu wyjazdowi odzyskałam radość z tej wyjątkowej nocy i na nowo nauczyłam się cieszyć życiem. Teraz wiem, że nawet po trudnych doświadczeniach można zbudować coś pięknego. Dzięki temu mogę połączyć moją pasję do jeździectwa z wyjątkową atmosferą tej nocy.

 

Dzisiaj z Robertem i małą Basieńką zapraszamy na Sylwestra w siodle do nas. 3-dniowy rajd konny połączony ze wspólnym świętowaniem tej niesamowitej nocy podczas, której razem z końmi wzniesiemy o północy toast za Nowy 2024 Rok.

Może i Ty potrzebujesz odczarować tę noc na swój sposób?

✨Daj nam się porwać i stwórz wyjątkowe wspomnienia razem z nami!

115 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page